Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při spuštění PC se mi objeví tabulka od WIFI

Dobrý den, prosím o radu
při spuštění PC mi vždy nakočí tabulka(viz.obr)Dříve mi akorát naskočil dole vpravo na liště "R" jako ikonka WiFi karty, ale z ničeho nic se tam vždy objeví při spuštění tato tabulka.
Když jsem v MSconfig zakázala, aby se při spuštění nezobratila, tak to bylo ok,ale neobjevila se mi tam ani ta"R" ikonka.
Nemáte někdo nějaký nápad?
Díky
PS: WIN XP SP3, kontrola AVG + SAS, bez viru

V tej R ikonke sa ti evidentne nieco nastavilo co tam predtym nastavene nebolo. Alebo ti v okoli pribudla WiFi siet a informuje ta to napr. o automatickom pripajani k WiFi sieti. Automaticke veci sa urcite daju vypnut ked si na tu ikonku kliknes napr. pravym a najdes si tam niekde nejake nastavenia o automatickom pripajani prip. pozriet aj kartu Advanced apod. a vypnut automaticke pripajanie alebo co.
Ta WiFi karta je od nezvycajneho vyrobcu tak pochybujem ze tu "R" utilitu niekto pozna zhlavy, takze si tie nastavenia pohladaj.

Este napis co je v tej tvojej "tabulke" na uplne prvej karte vlavo. Ci tam nie su nejake nastavenia.

No a dalsia vec moze byt to, ze automaticke pripajanie na WiFi siete mas nastavene vo Windows, chod do ovl.panely - siete, pravy klik na wifi sietovku a skus tam najst nejake nastavenia o automatickom pripajani do sieti atd.