Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ashampoo - Dá sa zrušiť spam od nich cez nich?

Nedávno tu bola správa o Ashampoo Burning Studio zadarmo. Tak som sa s veľkou nevôľou zaregistroval a teraz mi každý deň od nich chodí spam. Spamom to nazývam preto, lebo pri registrácii som vybral možnosť NEzasielania akéhokoľvek obsahu. Ak sa pamätám, boli tam 2 zatržítka. Máte niekto podobnú skúsenosť, resp. viete ako sa toho spamu zbaviť mimo použitia filtra? Proste cez ich stránku to nejako vypnúť.

Ten odkaz na zrušenie som našiel na konci prvého mailu. Klepol som naň, zadal mail, zadal heslo. Zázrak, konečne mi ho zobralo. Ale vyzeralo to iba ako prihlásenie do profilu. Tak som to tam našiel, všetko zrušil (zapnuté bolo všetko, hoci som to vtedy vypol. Viem, že áno, na také blbosti si dávam extra pozor. A na konci som ešte vybral, aby ma vymazali zo servis listu, tak dúfam, že bude pokoj konečne. Zatiaľ za vyriešené neoznačím. Uvidíme do dvoch dní, či mi niečo príde alebo nie.