Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s multimediálním adaptérem.

Můžete mi prosím poradit?

Ve "Správci zařízení"mám u položek multimediální adaptér a multimediální videoadaptér žluté otazníky.Když dám vyhledat ovladače,objeví se mi "Instalaci tohoto HW nelze dokončit.HW nebyl nainstalován,protože průvodce nemůže nalézt nezbytný SW."

Nevíte někdo,co to přesně znamená?

Děkuji za radu.:-)

Ovladace mas na dodanom CD (k zakl.doske, grafickej karte atd), alebo na strankach vyrobcu zakl.dosky a grafickej karty atd.
Strcis CD alebo stiahnes ovladace zo stranok vyrobcu a mysou spustis instalaciu prislusneho ovladaca.

Windows ich sam nevie nikde "nalest" a ani to nikdy nevedel a ani nikdy vediet nebude.