Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s grafickou kartou ATI 4870

Mám problémy s grafickou kartou ATI Radeon 4870 - při hrách se mi po cca 5-10 minutách sekne obraz,poté následuje černá obrazovka,ukončení ve správci úloh (v nejhorším případě restart) a po cca půl minutě se objeví na pravé liště hláška,že ovladač zobrazení atikmdag přestal pracovat a byl uspešně obnoven...Co s tím? Je to docela nepříjemné...

Rejpnutí do mě, ok beru, ono na jednu stranu kdo si to má všechno pamatovat, když to děláš dvacet let máš v tom docela chaos, jelikož to furt roste včetně HW i vědomostí. Až to bude fungovat tak že půl roku starý věcí se sešrotují a všichni budeme mít poslední trend HW bude to paráda....... Takže rejp, možná znáš poslední trendy HW ale co bylo před 20lety ti nic neříká.
A to máš fuk, u piva se o tom kecá líp :-)