Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox360 a HDD

Našiel som vo výpredaji lacnný xbox360 bez hdd tak sa pýtam, či sa k tomu da pripojiť USB HDD ako mam k laptopu na data, alebo nie, alebo sa oplati nieco ine, alebo sa to kupit nevyplati. Howhg! na zdravie!

Isteze. Ceny hier ma nejak netrapia, tu kde som sa daju kupit pouzite hry sa 1/3 ceny, samotny Xbox360 bez HDD je za 120E. Ak to nie je nejaky hardwarovy shit ( a to sa pytam? )tak sa mi to vidi ako zdroj zabavy na dlhe tyzdne. Za to pojdem a tu nedelu odkrutim... O konzolach vem Ho..o,
R.