Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotreba domacnosti se stale zapnutym pocitacem.

Nazdar moc se to sem nehodi ale kdyz tam mam ten pocitac tak by to snad zkousnete.

Dneska byl u nas nekdo od elektriny a nejak odecital stav elektromneru.

Topime, varime plynem..)

Na elektrinu mame mensi bojler,velkou lednici ktera ma i vetsi mrazak,varnou konvici,pracku, a jedno pc ktere jede nonstop (prumerna spotreba pc 120Watu).

Castka kterou budeme platit za obdobi kveten- do dneska je +- 9 000 kc..

Chci se zeptat (hruby odhad) jestli to je mozne?

Za rok 2008 má naše domácnost náklady na el. energii 17250 kč. 4 PC denně 12 hod puštěná, 3x 17" CRT monitory + 1x 22"LCD, k tomu trvale kabelový modem, router, switch, repro 12W, zesilovač 100W, satelitní přijímač ( max 25W), starší lednice se špatným těsněním, mikrovlnná trouba 3 kombinace- MW, grill, horký vzduch ( max 2000W) se svítícím displayem. Občas pouštěná 82cm CRT televize se většinou nechává ve stand by. Nežehlíme, vaříme na plynu + hodně používáme mikrovlnnou troubu.V pračce vodu neohříváme- naleju do ní teplou vodu z vodovodu.
Kvůli úspoře hodlám vyměnit všechny CRT monitory za LCD, protože jsme online domácnost a PC běží většinu dne až do půlnoci.Lednici jsem koncem roku už vyměnil.

hurv: mám lednici kterou už bylo v té době zakázané prodávat na trhu eu, tak to italská lůza (ardo) prodávala tady - třída tuším "f". těším se až chcípne, nebo až mě nase.., a zajdu si koupit "a" - stejný uchlazený obsah s výrazně menším příkonem. možná pokud bych měl v ruce wattmetr, už bych to udělal dávno.

co takaová stara lednice dokaze sezrat? a kolik tak pc provoz 6 h denne..Přehled informací Hodnota
Popis zařízení NVIDIA GeForce 8800 GT
Přehled informací Hodnota
Pracovní paměť 2048 MB
Přehled informací Hodnota
CPU typ Unknown, 2666 MHz (16 x 167)
zdroj fortron 400w
pc stare 6 mesicu
zajímalo by me kolik tak stojí hodina kdyz jsem jen na internetu,,a kolik pri hraní her nárocnejsich,,?