Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc hry

zdarvim sechny...mohli byste mi ndoporucir nejakou strilecku?? nejklepe i kde ji stahnout..dikec

Ked to mas na nejakej oficialnej stranke za peniaze, tak to nikde inde NEbude zadarmo.
A tam, kde to je na stiahnutie zadarmo, tak tam je to nelegalne (ukradnute).

Existuju aj hry zadarmo (starsie alebo jednoduche) ktore autor uvolnil zadarmo, tak si daj do www.google.com hladat slova:
plne hry zdarma
a klepni na enter.

Napr. www.freegame.cz alebo plnehry.idnes.cz
odporucam napr. "trackmania nations forever" (urcite to najdes aj na tych weboch uvedenych vyssie), neni to sice strielacka, ale zavodne (auto), ale velmi dobre a uz autormi uvolnene zdarma. To len ako priklad ze aj zdarma sa daju najst dobre hry. A legalne.