Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer 8

Zdravím,
Stáhl jsem si novou verzi Interentu Exploreru 8 na Windows XP a teď mi nejde se přihlásit na email.
Prosím poraďte, odstranil jsem cookie, historii a stejně mi to nefunguje. Díky

My neříkej, že změna vzhledu a to totální (všechno se dá myší přetahat) nebo změna skinu (stovky na stáhnutí) nezabere u obyč. usera? Vždyť jsou schopný cpát vzhled Vist i na win98.

Pro notorický problémisty je správce proxy asik nutností. :-)

A přehršel reklam (třeba zive) štve každýho.

správce proxy - naco proxy? Sme masochisti tak si budeme pustat data cez nejake dalsie PC ktore ich bude spomalovat? To mam posielat napr. login do inet bankingu cez proxy? P.S. mas sa slusne spravat a ked ta niekde nechcu tak tam nechodit.

změna vzhledu - jediny vzhlad s ktorym som schopny na PC pracovat je "Windows classic" (W98) pretoze sa chcem pozerat na obsah okna, a nie na okolite listy. Nevidim vobec ziaden dovod menit vzhlad okien, jaky to ma prakticky vyznam???
U vzhladu napr. WinXP vydrzim max. 5minut a neviem sa sustredit na obsah okna pretoze mi do oci biju tie poondiate listy a obsah okna kvoli nim nevidim :)) Pouzitelny je aj vzhlad visty (nejaky ten cierny) kde su listy nevyrazne.

drag&drop - jezisi. Vsetko co stahujem chcem aby islo do C:\Temp a vo FF to mam tak nastavene napevno naveky. T.j. nemusim to C:\Temp zbytocne otvarat a nieco tam pretahovat (uspora casu a klikania)

P.S. ked ta stvu reklamy tak na ten web nechod. keby to tak urobili vsetci tak na weboch neni tolko reklam. Inac blokovat reklamy sa da aj v inych prehliadacoch, alebo specialne niektore rekl.servery napr. aj v subore hosts

správce proxy se hodí, když ti server řekne, že IP ma špatnou country (only white).
Změna vzhledu- jak to chodí i v životě, tak i ve vzhledu se lidi odlišují na dolňáky a horňáky. Já si můžu nastavit, aby lišta s taby, tlačitko refresh apod. bylo dole - ušetřím cestu krysou nahoru (takže i praktická stránka).
drag&drop - tím se myslí, že označím text, chytnu ho a když sním trhnu a upustím, otevře se mi text ve vyhledávači, nebo adresa se otevře, nebo víc linků označených se otevře v každý ve svém tabu.

P.S. reklamy mě neštvou, jen pokud je z celé stránky víc reklamy jak obsahu, tak by se měl chytit za nos majitel webu ne uživatel.
---
add dole - taky diskutuji o výhodách.