Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tak to vypadá asi na format C

Je to asi v hajzlu. Mám notebook od Lenova už nějakou tu chvíli a teď po zapnutí mi zatuhne. Všechno nastartuje, programy se rozjedou, ale potom...potom nereaguje...respektive
UPDATE
Takže je to už lepší, rpozjelo se to v poho, ale píše mi to, že mám porušený nějaký registr. Doporučuje mi to spustit přes lenovo nějakej chrgstr, kterej nemůžu najít. Každopádně viditelnej dopad to má na firefox, u kterýho mu blbnou ty políčka na psaní textu. Třeba seznam vyhlůedávač mám strašně zúženej a ostatní políčka taky. Napadá mě, jestli nemůžu nějak opravit win, abych neztratil všechna data. Je to možné?

vady souborů: tento pc - pravým myšem na disku c: - vlastnosti - nástroje - kontrola disku - zatrhnout oboje - ok - restart
porušený registr: záleží kterou větev registrů. pokud systémový registr, bude to problém. uživatelské registry lze "opravit" vytvořením nového uživatele. (lenovo: asi měli na mysli něco jako chkrgstr)
firefox: vlez do jeho adresáře, spuť ho s vytvořením nového profilu:

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe -p

Takže v tvém novém zamčeném příspěvku jsme se dozvěděli, že máš Windows Vista - úspěch, jak to odsejpá.
.....
Na váš předmět vyhledávání - chrgstr - nebyl nalezen žádný odkaz.
.....
ale píše mi to, že mám porušený nějaký registr - co přesně píše?
....
Je to možné? - ano, v dnešním světě je vše možné.

Pokud bys pustil instalaci windows z instalačního cdčka tak instalátor všechny soubory uloží z C: do adresáře windows.old. Výrobci ale časo nedodávají instalační cdčko ale recovery cd a /nebo se aktivuje recovery partition viz manuál/ a potom o data můžeš přijít. Doporučuji vše raději zazálohovat.