Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skript na spuštění aplikací po spuštění PC

Ahoj,
problém se má tak: potřeboval bych pět minut po přihášení počkat a pak aby se spustily dvě exe aplikace tak nějak po deseti seknudách,
napadlo mě že by šlo napsat nějaký skript WB, JS, který bych naplánoval jako ůlohu po spuštění.

Mohl by mi s tim někdo pomoci WB ani JS neumím.

A nestacilo by udelat normalni davku?:
neco jako

delay 600
prvniprogram.exe
delay 10
druhyprogram.exe

?

ten delay jsem jen tipnul :-) pro davku jsem script nepsal ani nepamatuju. Nechte nekdo kdo vi lepe opravi na spravny prikaz. sleep? timeout? Ja uz si to fakt nepamatuju

Tak podle vseho by tam melo byt sleep, ale wokna mi zaryte tvrdej, ze ten prikaz neexistuje.