Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolné přepínání aktivního okna

dokáže mi někdo poradit, co mám udělat, když se mi při práci, třeba psaní tohoto textu, každou chvíli přepne kurzor buh ví kam, prostě zmizí a já můžu psát jak chci ale text nepřibývá, musím opět do okna kliknout myší a poté můžu pokračovat, tak samě je to i s internetem, při zadávání adresy, vyplňování formulářů, prohlížení stránek - musím na ni opakovaně klikat, aby jsem si stránku mohl prohlédonout pomocí posuvného kolečka na myši, protože okno zesvětlá a je neaktivní. Začalo to dělat až dnes, když si windows stáhl sp3 a já si nainstaloval spyware terminator. Než jsem toto napsal, tak mi to udělalo asi 6x
Děkuji za pomoc

Tak si ten spyware terminator odinstaluj, a vypinaj aj dalsie aplikacie ktore maju ikonky vpravo dole. Az to prestane tak vies ktora aplikacia to bola a tu odisntaluj a uz nikdy vzivote neinstaluj.
Alebo to mas zavirene, stiahni si superantispyware, nastartuj PC v nudzovom rezime a prescanuj cele PC.