Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uživatelská práva v XP PRO

Zřídil jsem manželce, aby mi nezničila systém, uživatelský účet s omezeným oprávněním. Když si pustí třeba z ČT nějaký zapomenutý seriál, jde jí to černobíle, resp. správně černozeleně. Na mém účtu správce je ale vše OK. Když změním její účet na správce, vše je OK. Když ho vrátím zpět, je to znovu jen dvoubarevné. Nevíte prosím někdo, co s tím? Jak to nastavit?

Zkusme konkrétně.
Stránka:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10215307926- rallye-dakar-2009/
černobíle?
----
Na tento odkaz dej uložit jako
http://ctdir.visual.cz/iVysilani/Services/Streamin g.WM/ClientPlaylist.aspx?id=MTE4MDYzMzQxMTY=&type= asx
Stáhne se ti neco.asx ten přehraj v Win Media Playeru
černobíle?
Když si na webové stránce klikneš do videa a dáš možnosti/upřesnit, co tam máš zaškrtnuto? Já toto a jede to normálně.

[269-wmpweb-jpg]

Teď jedu z účtu manželky. Nastavení bylo stejné jako u tebe a pořád to nešlo. Pak jsem se najednou dostal u jiného videa znovu do nastavení a bylo jiné. Tak jsem to pozapínal a rozběhlo se to. Nechci to zakřiknout
i tak moc děkuji.