Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi zvuk u notebooku

Dobry den, prosim o radu ohledne zvuku v notebooku. Vcera mi spadl ovladac na tv nekam blizko tlacitka na vypnuti, nebyla to buhvi jaka rana, pocitac se vypnul a pak mi prestal jit zvuk. Zkousela jsem vypnout a zapnout, restartovat a porad nic, objevi se tabulka, ze nejaky mixer nejde Nevite cim to muze byt? Pisnicky se normalne prehravaji, ale zadny zvuk nevyjde ani z videa na netu nic. Kdyz otevru ovladani hlasitosti tak mi tam chybi sloupec s vstupem vnejsiho zdroje a reproduktor pocitace, nevim kam to zmizlo. Pomuzete mi? dekuji moc Petra

ahoj,dej pravým na myšce na hlasitosti a zvol nabídku s jednotlivýma sloupcama a tam dej záložku nastavení a pod tím si zaškrtni sloupec co ti zmizel.Pokud to přetrvá tak přeinstaluj zvuk(pokud to není někde ještě ztlumený).
Ahoj R.