Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co říkáte na tohle??

Tip pro novou poradnu: možná by nebylo špatné v poradně zavést jednu možnost pro zadavatele dotazu a to, že když se mu bude zdát, že mu lidé dali už dostatek odpovědí, může svou otázku označit jako zodpovězenou, což by se zobrazilo v hlavní nabídce a lidé by věděli, že už nemusí pomáhat zadavateli dotazu.

Poslal jsem to mejlem na poradnu a Remca mi poděkoval za nápad. Ale nezmínil se, jestli se líbil natolik, že budou uvažovat o realizaci. ;-) Co si o něm myslíte ostatní?

Tento napad je pekny, ale neni puvodni. Jak jsem psal v tom minulem threadu, je spousta veci, ktere jsme chteli pred spustenim verejne beta verze dodelat.
- ukoncit thread po zodpovezeni
- hodnoceni odpovedi - aby se ve vyhledavani nezobrazovaly nesmyslne reakce, popr. aby byly zarazeny na konec vyhledavani
- oznaceni a automaticke mazani nesmyslnych threadu po nejake dobe
- ...

proste spousta dobrych napadu jeste ceka na realizaci

To my nezainteresovaní bohužel nemůžem vědět. Třeba s tím hodnocením odpovědi bych moc nesouhlasil. Viděl jsem to teďka na pctuning.cz a byl jsem z toho zmatený. Vidím sice, že někdo označil odpověď za špatnou atd., ale bohužel se čtenář nedozví nic o tom, proč ji tak někdo označil. Někdo se může někomu mstít a klikat na jeho názory, že jsou špatné nebo může nesouhlasit jenom s části textu atd. Nevím no.