Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lagující hra přes LAN

Dobrý den.Mám takovej problém.Chtěl jsem si s bráchem zahrát přes LAN MotoGP URT 3 a následovalo toto:1.Bratr vytvořil hru.2.Připojil jsem se.3.Samotné spuštění hry proběho v pohodě,akorát,že mě jelo vše tak jak má,zatímco jemu hra jakoby laguje.Jednoduše vše mu jede plynule,ale když třeba zmáčkne šipku doprava tak občas zareaguje dobře,občas zareaguje pozdě a to se potom samozřejmě nedá hrát.Vyzkoušel jsem se hrabat v nastavení hry atd.Snížil jsem detaily (kdyby to náhodou bylo tím),ale ani to nepomohlo.Nevíte v čem to může být?Moc dík za rady.Jinak na PC1 je Win.Vista home premium a na druhém Win.XP Prof.

Kompl na to má (podle mě)
Procesor: Intel Celeron 2.6Ghz
Ram:1,5Gb
Graf.:Ati Radeon HD 2600Pro (512mb)
OS:Windows XP Proffesional SP3

Je to sice PC dědula,ale na tohle by měl stačit v pohodě.
Jinak teď mu to začalo dělat i při singleplayeru.Není to,že by se hra sekala,naopak hra jede velice plynule,ale jednou za čas mu to prostě přestane reagovat třeba na směrové šipky a zareaguje to se šílenou odezvou (cca.5 vteřin) a pak to zas jede třeba 2 min. v pohodě a nic.