Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s fireware řadičem

Dobrý večer,
mám nový počítač a dal jsem do něj FireWire VIA VT6306 Fire II IEEE1394 Host Controller (PHY: VIA VT6307) což je sice trochu stará věc ale,xp by měly mít svoje ovladače,Já však mám problém.Ve správci zaří zení mi svítívykřičník a uněj jepsáno kod 10 zařízení nelze spustit.Kameru sice připojí a i přenos dat funguje ale mám pocit že mi to pc zpomaluje.Drivery na ten řadičale na netu najít nemohu.Můžete poradit co teď.
Petr Frenczy

Ne přetaktovaný ho nemám.Ten řadič je ok měl sem v prehistorickým pc do teď.Jiný slot sem skoušel.Ono mi tofunguje ale uplně mě vytáčí ta chyba kterou to hlásí.Ono mi to hlásilo už když sem jíkoupil do starý pc ale nějak sem to spravil leč si nepamatuju jak.No nezbyde mi stejně asi koupit novej řadič.Ale než to udělám tak se chci pokusit opravit.Jinka mám fakt hodnw´ě dobrej komp a možná až moc hustej na nějakej starej řadič z rouku nebreč.