Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Základni deska ASUS P5QC

Dobrý den.

Můžete mi říct svůj názor na základní desku ASUS P5QC? Chci si postavit počítač na hry a chci základku a procesor který mi chvilku vydrží a budou mi stačit (aspoň na 2 roky).

Záleží na tom, jaké hry na tom chceš hrát. Pokud ti budou stačit starší, vystačí na to i dnes relativně šunka počítač, pokud na novější typu GTA IV(zde si budeš muset sáhnout do kapsy opravdu hluboko, ta hra žere žere žere), Crysis, Far Cry, Bioshock, bude tomu muset odpovídat i hardware. Dneska bych doporučil jako grafickou kartu něco od ATI např. HD4850 nebo 4870, jako procesor Core 2 Duo, může být i přetaktovaný, paměti kvalitní Corsair, základní desku od Gigabyte nebo Asus.