Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB nereaguje na baterii

Nevíte někdo, proč ntb (acer travelmate 280) přestal raegovat na beterii? Normálně jí vidí, ukazuje 75%, baterka má 16,4V takže nabitá je, ale NTB se jí nesnaží dobít a o co hůř při vytažení z elektrické sítě okamžitě "chcípne" jako by tam žádná baterie nebyla. NHC ukazuje full capacity na 1350mWh což je taky nějaká blbost, ale to mi tak nevadí, capacity udává 1013mWh. Díky

problem bude bud v kontaktoch akumulatore alebo v akumulatore preruseny niktory z kontaktov alebo vadna doska v notebooku (odpalene tranzistory nabijania/menica apod). Oprava posledneho pripadu je najdrahsia (kudne aj 10k). Ked to mas v zaruke odnes to reklamovat, skus iny akumulator, ocisti kontakty vatou namocenou v alkohole apod.