Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skenování u MFT síťové tiskárny

Dobrý den,

nevíte někdo jak je řešeno u síťových MFT tiskáren skenování? když na tiskárně zmáčknu tlačítko skenování, na kterém počítači se mi to uloží, neboli, jak určím cílový počítač?
nemám s tím žádné zkušenosti tak prosím o radu.

Díky

takze, nepise sa MFT, ale MFP...MultiFunctionPrinter...

a ohladne skenovania - sken ti posle tam, kade mu to nastavis - bud do nejakej zlozky na sietovom serveri, alebo v pripade USB pripojenia na konkretnom PC nastartuje SW pre skenovanie. Da sa to vsetko nastavit.