Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem linksys zvýšení výkonu

chtěl bych u zařízení wifirouter LINKSYS WRT54GL nějak dosáhnout většího výkonu. original anteny by měli mít cca 2db tak jsem koukal na nějaké kousky kolem 5db. taky přesně nevím typ konektorů (v manualu nejsou popsány) někde píšou asi RSMA a nebo reverzní TNC. jěště by měl existovat pro tento router jiný FW a to DD-WRT tam se nechá zvedat výkon z původnich 28mW na 90mW. Přijímací signál mi teď ukazuje na NB něco kolem 10-40%.

tak anteny jsem dal a tady je výsledek. na jednom pracovišti je síla signálu 4z5 (to je ok) a na druhém místě 2-3z5 (nic moc) koukal jsem ale že v cestě k druhému bodu stojí staré lešení může to vadit? jinak žádné brutální zdivo atp. pak mam jěště v zásobě varianty 3. dodat něco do NB asi usb wifi lan + antena nebo další AP v místě nebo přehrát FW DD-WRT (ten ale neznám)