Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mkv soubory

Ahoj. Potřeboval bych poradit, co dělat se souborama mkv. Stáhnul jsem si film, kterej je rozdělenej na několik souborů s touhle příponou, ale nevím, jak je dát do jednoho, aby film chodil. Zkoušel jsem sloučit v TC, ale bez úspěchu. Dává mně to, že soubory musej bejt postupně za sebou (což jsou, jsou stejně pojmenovaný, jen maj v názvu jiný číslo podle toho, kolikátá část to je). Děkuju za radu.

Takhle se to nedělá. Stáhni mkvtoolnix, vyber mkvmergeGUI, dej add(přidat) nebo append (připojit), narvi tam všechny ty mkv a dej start muxing. vyrobí ti jedno mkv.