Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno VGA KABEL

cus odborníci.existuje vga kabel""z počítače digitál výstup a do lcd monitor analog vstup"" a bez redukce.

to neni "digital" ale DVI-I (digital+analog). To nie je to iste.

Ked ma dotazovatel DVI-I vystup tak je ten kabel OK. Ked ma DVI-D vystup tak si to moze strcit akurat do ... :-) Dotazovatel ale nepovazuje za potrebne napisat ze aky ma vlastne problem, a kam to chce strkat.