Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash biosu?

Hoj hoj,
Koupil jsem si novy procesor (Athlon X2 5600+). Byl jsem upozornen, ze tenhle procak je podporovan jen nejakym novym biosem z roku 2008. Mam bios stary minimalne 2 roky. Deska: Gygabyte GA-M61P-S3 rev.1.0
Procesor se podarilo v poradku nainstalovat, ale i ten vicemene nenarocny Fallout 3 se mi zacal sekat - to mi samozrejme pri starem Athlonu X2 3600+ nedelalo.
Je tedy mozne, ze by stara verze biosu mohla nejak zpomalit aplikace?

Tak instalace probehla v poradku, ale pri zapnuti kompu se objevilo:
CMOS checksum error - Defaults loaded. Mel jsem na vyber bud ze spustim system (nebo neco takoveho) nebo jit do biosu.
Spustil jsem system a vsechno nabehlo v pohode. Dokonce mi to napsalo, ze novy hardware (AMD Athlon ) byl aktualizovan nebo neco takoveho.
Ale stejne mi ted vsechno jede snad jeste hur nez predtim. Nevite kde je chyba?