Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Recovery Console

Ahoj víte jak vypnout recovery console(aby už se mi to neukazovalo při spouštění windows) , pamatuji si že se něco mělilo v tento pc ale přesně to nevím.Díky
Mám windows xp home edition , sp3,intel celeron

no tak jsem to tak udělala-ty ovl-panely atd.. ale ne úplně - pořád se mi tam něco na začátku objevuje-nechci pc zničit tak mi prosím řekněte co zatrhnout zda recovery nebo home -nastavení a tam co přesně vymazat ,díky

timeout=2
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windo ws XP Home Edition" /fastdetect
C:\CMDCONS\BOOTSECT.DAT="Microsoft Windows Recovery Console" /cmdcons
[boot loader]
timeout=1
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S

tohle tam mám ted -předtím jsem tam ještě měla to boot.ini-bylo to nad tím timeout=2

OMG to kto ti s tym boot.ini co robil.

Normalne je najprv sekcia [boot loader] a potom [operating systems]. Takto

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windows XP Home Edition" /fastdetect

to je vsetko co by si tam mal mat, tak si to zmen na to co pisem.

ok díky takže jsem si tam dala toto

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windo ws XP Home Edition" /fastdetect

a chci se zeptat když tam má kamarádka za professional'' /noexecute=optin /fastdetect je to v pořádku? nebo to že to má jinak souvisí s tím že má professional ? díky