Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem analog signál-LCD, má to cenu?

tak jsem si zjistil že v naší kabelovce budou minimálně ještě 1.5 rok "pouštět" analog signál.
má cenu nyní kupovat LCD nebo Plazmu?
nebo vydržet s tím svým "vrakem" (thomson mono 55 uhlop.) dokud neklekne?
pujde poznat rozdíl mezi digisignalem od anologsignálu na LCD nebo PLAZMĚ ?

nové široké lcd 82cm je paráda, zvláště pro záběry z animal planet, doporučuje 5 z 5 brtníků.

u obrazu z rozumné vzdálenosti a filtrovaného zhoršujícím se zrakem, je úplně fuk jestli je vstupní signál analog nebo digitál, nehledě k tomu že kabelovkový digitál nemá velký datový tok a žádné zlepšení kvality od něj čekat nejde. hd kanály v kabelovce jsou za příplatek, což mi za ten stupidní obsah nestojí. to samé údajná existence jakýchsi blue-ray.

a koukám do menu tv, umožňuje i tak upravovat kvalitu obrazu - jednak měnit ostrost, jednak redukce šumu - obojí na analogových 55cm chybí, ani na těch kukátkách nemá smysl.

TV 55 crt mám asi 3 metry od sedačky, takže nápor na oči jak blázen, prostě není vidět dost dobře a když je nejaký text na TV tak nerozeznám ani písmeno z té dálky.
a kupovat nějakou CRT 72 asi nemá cenu, jde mi jen o to že pkud bych si koupil LCD abych něco ze sledování TV něco měl. sleduji převážen zprávy,nějaký pořad a zřídka sport, takže denně 0,5-1,5 hodiny, ale to je opravdu maximum. zbytek cca denně 4-5 sedím u PC a čumím do CRT 17" monitoru

To nespraví nová televize, ale nový brejle. Případně utěrkou z mikrovlákna stávající čočky utřít :-D .
Já jsem na tom se sledováním TV podobně, koukám málo. 55 cm Oravu jsem dal synkovi do pokoje a koupil jsem si za 3500 kč v bazaru širokoúhlou 82cm TV Grundig Elegance. Jestli jsi na tom tak, jak píšeš, nespojuj koupi nové TV s přechodem na digitální distribuci kabelovky.