Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Outlook

Prosím o radu.Tohle se každou chvíli zobrazí"Data o veřejném volném čase nelze zaktualizovat.Při otevření adresáře systému Windows došlo k chybě.Nelze nalézt soubor WAB.DLL". WAB.DLL.otevřit nejde,system Windows nemůže najít tuto položku.Mám odinstalovat program Outlook.dik

Todle dělal starej Utlouk 2000 , radím nainstalovat Outlook 2k3 neb 2k7, jinak
odebrat osobní adresář a používat jen Kontakty, někdy pomůže reinstalace MS outlooku Express - je to nějak provázaný i když ho nepoužíváš