Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod videa z AVI do Movie

Ahojky všem! Mám video z fotoaparátu (Movie), to jsem potřebovala otočit. Proto jsem ho musela nejdřív převést do AVI (program Rad Video Tools), ale je takové větší, neostré. Dá se už to otočené video opět převést do Movie? Nebo dá se s ním udělat něco, aby bylo ostřejší? Poradíte mi? Děkuji. :-(

Myslím, že to lepší nebude. Pamatuj si, že než uděláš jakýkoliv zákrok na filmu, nebo fotce, napřed si udělej kopii originálu.
Já používám Rad Video Tools z MOV a rozostření pozoruji pouze v případě, že mám obraz na celý monitor. To je ale normální. Chci li to ostré, tak se dívám na menší obraz.