Ax je tu nejaky ten rok, ale Mikrotik dlho vahal kym nieco vypustil a pomerne dlho aj testoval svoj novy ROS v7, ktory ma neohuril v prvotnych beta verziach. Okrem pouzitia wifi wave2 prinasa ax naozaj zasadnu, povedal by som az revolucnu zmenu aspon u Mikrotiku, kde som mal problem uz len s uvodnym nastavenim. Testy zatial prebehli len na stole, dnes som nasadil AP doma a zatial sa s tym trapim, pretoze niektore veci proste nefunguju ako predtym, ale o tom az v dalsom videu zo skutocneho zivota s novym standardom.
Přejít na článek
a skusal si planovane ulohy a prikaz shutdown -r? je to sice pre XP, ale myslim, ze to bude rovnake.
Bude
Win2003 Server neznám, ale desktopový Windows mají něco jako plánovač úloh a příkaz SHUTDOWN. Nebo místo plánovače úloh příkaz AT.
Případně existují jednoúčelové utility, např. http://www.sysinternals.com/Utilities/PsShutdown.h tml
vytvoř si dávku restart.cmd s obsahem
shutdown /r /f /c "planovany restart" /d p:4:1
pak si v sheduleru nastav kdy chceš tuto dávku spouštět.
Vďaka - pomohlo, len mi nie sú jasne čísla na konci 4:1. Tie si tam dal náhodne, alebo majú aj nejaký význam pri vykonávaní príkazu. Existuje nejaký číselník kódov, alebo si ho môžem nadefinovať sám? Predpokladám, že tam môžem dať hocičo z povoleného intervalu podľa helpu.
http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/windo wsserver2003/cs/library/ServerHelp/68a1aa8e-9d4b-4 20d-9fdc-6988603c0736.mspx
Myslím že čísla 4:1 tam nedal náhodně....
Nevim, jestli ti to pomuze, ale na desktopu pouzivam peknej programek AmpWinOff: ampwinoff.html
Da se tam nastavit treba vypnuti pri poklesu zateze apod. (idealni pri nocnim kompresovani videa)
Třeba taky na serveru komprimuje video...

Za casu 486 jsem kompresoval MP3 celkem bezne na nekolika pocitacich soubezne vcetne serveru
Ale slo mi spis o to, ze to tenhle program taky umi, navic k pozadovanejm funkcim "restart o pulnoci" 
Ďakujen za všetky príspevky, už je to vyriešené, samozrejme s Vašou pomocou. Ďakujem.
I my děkujeme, že jste se vrátil s touto informací. Kéž by to tak dělal každý tazatel..