Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3650 za 4670 (výměna radeon)

Zdravím. Chtěl bych v jednom z počítaču vyměnit radeon hd 3650 za 4670. V tom pc je amd athlon x2 4000+, 1 hdd, 1 mechanika, tv karta, fireware řadič a zdroj nějaký noname (ne eurocase) 300w zdroj s 20 pin. konektorem do mb. S tou 3650kou to šlapalo bez problémů, i po přetaktování cpu a gpu několik hodin v kuse. Dotaz tedy je jak moc se liší spotřeba 4670ky od 3650ky a jestli by to mohlo šlapat, nebo spíš jestli to má vůbec smysl zkoušet.. Dle mého úsudku se ta spotřeba nebude moc lišit, ale nevím, nechám si poradit. Díky
Změna předmětu, původně: 3650 za 4670 (LaKr) (Kráťa)

ten radeon vyžaduje cca 19-22A na 12V vetvách,tento starý typ zdroja dáva 15,8A a je dosť pochybného pôvodu,ako OEM výrobok LC-Power by som ho osobne doporučoval nanajvýš do kancelárskeho pc s integrovanou grafikou,kde nehrozí prílišné preťažovanie,takže pokial chceš riskovať poškodenie dosky,procesora,pamätí,je to výlučne Tvoj problém.Výrobca doporučuje už pre 4650 min 400W,pre 4670 budú nároky trošku vyššie