Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s načítáním PC

Mám problém s mým PC. Po zasunutí kabelu do zásuvky (Na noc kabel vytahuju - v létě bouřky atp.), mi počítač začne nabíhat a asi po vteřině se vypne. Potom stačí zmáčknout čudlík a PC běhá krásně. Jako ne že by mi to nějak vadilo (čudlík musím zmáčknout tak jako tak), spíš mi jde o to, jestli to PC nemůže nějak poškodit. Vím, že když PC běží a najednou vypnou proud, tak to rádi nemají. Tohle je něco podobného. Může to PC poškodit nebo mu to nevadí ???

tak jsem zpátky. No v BIOSU bylo toto : jel jsem do Power - Power On/Off - Power failure recovery jsem nastavil na disabled (původně tam bylo něco jako Previous state nebo tak) a vypadá že to chodí. Takže díky poradno !!! (Jenom doufámže to nebude mít vliv i na něco jiného v PC :-) Snad ne