Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nají tu správnou I/O shiedl

Zjistil jsem, že se ty krytky portů začínají prodávat za celkem únosnou cenu. Patrně jde jen o desky Gigabyte Problém je že není obrázek podle kterýho se taky někdy nedá zcela jistě trefit, ale jen název, třeba -
IO shilde 12AIO-000073-11Rv. Nevíte o nějakým seznamu kde bych zadal desku a našlo by mi to název krytky, nebo její obrázek?

na krytkách a io-shieldoch predávaných ako dodatočné príslušenstvo k asus,gigabyte.abit a spol. doskám je obvykle napísané ,k akým modelovým radám je tá ktorá záležitosť použitelná,zoznam "optional components" je buď na stránkach výrobcu dosky,alebo v manuáloch ku konkrétnemu výrobku/buď v papierovom alebo v readme na inštalačných cd/,výrobky od alternatívnych výrobcov ako Hama,Feng-Hwa,Chung-Hwa,HoonTech,Akasa,Lian-Li,Pea rl,Snogart,FoxConn...nájdeš tiež na stránkach výrobcu

To je potěšující zpráva, kolikrát se ke mně dostane základovka a chybí jí prdel. Kde se to dostane koupit?