Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení MySQL serveru

Ahoj lidi. Zakládám si vlastní web server PHP, MySQL atd.. Vše mi funguje fajn jen mám problém s mysql serverem. Jako mysql server používám easyphp. Můj problém je takový. Když si založím návštěvní knihu a nějaký uživatel mi napíše vzkaz a já se podívám, s jaké IP psal tak mi to napíše mojí vnitřní IP. To by mi tak nevadilo, ale je to horší u anket. Když hlasuje někdo tak se zapíše ta IP a druhý už hlasovat nemůže. Vždy jako přístup do databáze používám localhost. Nevíte v, čem je problém??

Úplně jsem to nepochopil... máš lokalní server (na svém PC) a na ten přistupují uživatelé z venku?

Dej sem ten řádek skriptu, v kterém se přiřazuje IP adresa. Něco jako

$ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR'];

Presne tak.

No tady je primo s easyphp

; IMPORTANT
; ${path} is used to specify EasyPHP installation path

[mysqld]
datadir=${path}/mysql/data
basedir=${path}/mysql
bind-address=127.0.0.1
; Uncomment for use on USB key
; skip-innodb

a tady prihlasovaci udaje do databaze

/* NASTAVENÍ DATABÁZOVÉHO SERVERU */
$db_server = "localhost";
$db_login = "---";
$db_heslo = "---";
$db_jmeno = "---";