Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalace windows 7

Potřeboval bych poradit,jak odstraním win 7 z PC.Měl jsem a mám XP a k tomu jsem přidal win 7.Na nějakou odinstalaci jsem narazil akorát v CCleaneru ale ta nepomohla.Dal jsem formát disku,ale po resetu se mi pořád objevuje volba oper.systému.
V msconfig jsem zkoušel dát v BOOT.INI volbu konroly ale ani to nepomohlo.Můžete mi někdo poradit?

dík

ovl.panely - system, sekcia o spusteni systemu.
Alebo druha moznost: si to vyhod rucne z boot.ini

P.S> inac ked mas posahany aj bootsektor (a je tam ten z Win7) tak bude treba asi nabootovat z instalacneho CD XP, do konzoly pre zotavenie, a tam prikazy fixmbr a fixboot a potvrdit (Y)

Ještě snad:
;
;Warning: Boot.ini is used on Windows XP and earlier operating systems.
;Warning: Use BCDEDIT.exe to modify Windows Vista boot options.
;
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Professional" /FASTDETECT /TUTAG=RAAHCQ /NOEXECUTE=OPTIN

tohle mám u boot.ini