Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdravím novú poradňu

No konečne ! :))

To dlhé čakanie sa vyplatilo, klobúk dole !!!
Výborná práca, gratulujem všetkým, ktorí sa podieľali a ešte
stále pracujú na dokončení tejto poradne.

Držím palce a neverte tým kecom na žive, že tu bude malá
návštevnosť, verím že to bude naopak...

Prekvapila ma registrácia ...
Taká rýchla odozva len nerozumiem tomuto:

"dekujeme Vam za registraci na poradna.net. Pro dokonceni registrace musite tydne kliknout na odkaz v potvrzovacim e-mailu, ktery prijde na e-mailovou adresu, uvedenou pri registraci"

Čo znamená "musit =tydne= kliknout na ..."

To je škoda. A já myslel, že kdo jednou tejdně neklikne na odkaz, tomu bude zrušena registrace.. :)
P.S. I když tuhle myšlenku bych rozpracoval. Dejme tomu kdo během dvou měsíců nepřispěje do poradny, ať se mu účet zruší. Zbytečně pak blokuje nick, který by si rád vzal někdo aktivnější..

Ad P.S.: nezavani to tak trochu anarchii? ]:)

Ale vazne: jsou i jedinci, kteri zacinaji (tim padem ani neciti potrebu /nemaji zkusenosti/ radit) a na Poradnu si obcas zaskoci nasavat vedomosti ;-) (treba i "ridceji" nez tyden). Pestujme si takoveto potencialni ITckare a neuzivejme proti nim podobne restrikce (mozna se z nich vyvinou skveli odbornici) - rusit ucet jen z duvodu delsi absence by bylo kontraproduktivni... 8-)