Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podcasty - aac to mp3

zdravim všechny, stahuju si přes itunes taneční podcasty které obsahují více tracků v jednom celku.Proto sem si stáhnul mp3 cutter, ale nepořídil jsem, protože podcasty jsou ve formátu aac. Pak jsem si stáhnul asi 5 programů na konverzi aac do mp3, ale nikdy ten program nedokázal ten podcast rozeznat. Prostě nikdy nemůžu ten daný podcast ve formátu aac označit, protože se mi tam ve výběru nikdy nezobrazí. Jak hergot dál?:)díky za odpovědi

Normálně, nahraj to přes vlc player.

Teď jsem náhodně vyštrachal jeden podcast (mp3)
itpc://www2.rozhlas.cz/podcast/brno.rss

Vlc
Otevřít
Síť
vrzneš tam adresu
-------
Otevřeš playlist ve VLC
Vybereš určitou písničku (bude jich tam víc)
Vlastnosti
a dole uvidíš odkaz na soubor.
-----
Popřípadě ulož playlist a otevři ho v notepadu - adresy tam uvidíš.
Pokud by to nešlo stáhnout - umí VLC i nahrát.

-----------------------------------------
Co s aac? Nechat. :-) Ne, převíst to umí třeba MediaCoder

EDIT// A co vlastně potřebuješ? ukořistit soubor na disk, nebo spojit aac do jednoho?