Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna HP C5300 + dva PC

Ahoj.
Mám tiskárnu HP C5300 a potřeboval bych, aby se na ni dalo tisknout ze dvou PC, ale nezávisle na sobě. Není nějaký speciální kabel nebo "rozdvojka"? Zkoušel jsem googlit, ale nic jsem nenašel:-(
PC1: Windows XP
PC2: Windows Vista

Díky

Nenapsal jsi, jaké má tiskárna možnosti připojení a nechce se mi to hledat, takže to vezmu obecně.

Pro nezávislé sdílení tiskárny dvěma počítači existují v podstatě tyto možnosti:

1) pokud má tiskárna dva vstupy (USB + Paralel), připojit takto

2) koupit datový přepínač

3) pokud je to síťová tiskárna, zapojit do sítě

4) koupit print server a zapojit do lokální sítě

Takže si vyber variantu, která ti bude nejvíc vyhovovat.