Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vysoký tón klavesnice

Ahoj, obstaral jsem si podsvícenou klávesnici RS-KB21EL, CZ, USB, PS/2. Problém je v tom že při zapnutí osvětlení klávesnice píská velmi vysokým tónem. Zvuk se ozývá z reproduktoru. Nevím jak a jestli je možné tento nepříjemný zvuk odstranit. Dekuji za radu.

Konkretne tuhle klavesku neznam, ale proslo mi prackama par jinych, taktez podsvicenych "zarivkou". Piskaly vsechny. Nektere primo z menice pro teleso (tedy zevnitr klavesnice), u nekterych se ten pazvuk prenasel i do repraku. Spatny kauf...