Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na novou nvidii GF 240 ?

Nvidia se rozhodla v březnu přejmenovat geforce 9800GT na Geforce GTS 240. Pro neznalé 9800GT je karta, která se dříve jmenovala 8800GT a "všichni" jsme ji chtěli na konci roku 2007 mít v pc.(Na Crysis).

Podle mě je to podvod. Pokud si bude někdo kdo nesleduje marketingové triky kupovat "novou" kartu místo své 8800GT...

zdroj:
http://pctuning.tyden.cz/index.php?option=com_cont ent&task=newscategory&id=12598&Itemid=67#newska3

Je to pěkná prasárna. Udělat nějakou novou kartu odvozenou od GTS 260-285 /kterou bych si rád koupil/ to jako ne, cpát jednu kartu 3x... gf8800 už jsem prodal. No doufám se jim to nevyplatí.

Je ale fakt, že ovladače píšou lépe.

Nevím no.Moje poslední grafická karta od Nvidie byla Geforce MX400 64MB :-). Pak už jsem měl ATI radeon RX1300Pro(MSI), RX2600XT(MSI),ATI radeon HD4670(ASUS)...

Ale spíš by mě zajímala jiná věc.Dvakrát jsem měl grafickou kartu od MSI a dvakrát problém. Jednou se mi spálila(rx1300Pro) a druhá měla problém taky s chlazením ale neshořela :-) (VPU recorver - RX2600XT).Prosto jsem se rozhodl při koupit další grafiky dát přednost jinému výrobci a to Asusu.Zatím se drží...

Jinak ale mám desku od MSI a s tím žádnej problém není (ještě Nforce 4). Větrák na chipsetu funguje pořád. A to ten počítač mám již 4 roky.Uznávám, že není nejtižší ale jede.

Takže těžko říci, jaká je kvalita značky MSI.