Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte herní laserovou myš

dobrý den, mohli byste mi doporičit, nějakoud dobrou laserovou herní myš? asi do 1000Kč. děkuji.

Kratší titulek už vymyslet nešel?
Změna předmětu, původně: myš
Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Genius se nehodí ani na podložení viklajícího se stolu, natož na práci nebo dokonce na hraní. Otřesná kvalita, otřesné provedení a naprosto šílený SW.

Doporučil bych (z levnějšího segmentu) "evergreen" MX518 (není laserová, ale zato má špičkové snímače) nebo Razer Krait