Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Každý zná mé heslo!

Omlouvám se za ten zavádějící název ale už delší dobu mě hlavou vrtá jedna věc.Mám systém Wokna XP service pack 3 a když si vytvořím na svém účtu heslo(má všechny práva co jdou nastavit) tak potom když jsem u někoho jiného na účtu nebo tam je někdo z rodiny může v položce změnit heslo u mého úču ale i u jiného co heslo má, odebrat či změnit moje heslo aniž by musel aktuální heslo pro změnu či odebrání.Přece jak je tohle jen možné? Dělá to i když mají ostatní uživatele nastavený účet s omezeným oprávněním. Virus předem vilučuji,dělá to už dlouhou dobu, ale i po formátovaní HDD takže nějaký šotek v podobě programu či nastavení Woken? Poradíte někdo?

Nikdo jiný tvé heslo nezná.
Heslo má právo měnit správce počítače.
Pokud uděláš všechny počítače s právy spravce, mohou všichni všem měnit hesla.
Uživatelé s účtem s omezeným oprávněním mohou měnit pouze své heslo.

Pokud se ti to chová jinak, děláš něco špatně.

Nikdo jiný mé heslo nezná ale změní mě ho to je horší že?A ano dělám něco špatně a proto sem píšu víte a tady přikládám obrázky toho jak to mohu odebrat s omezeným přístupem.Podotýkám že je to účet mé matky a má omezený přístup.A ještě jednu perličku a to já osobně heslo změním pouze po zadání aktuálního hesla a teď babo raď.

Obrazky prehozeny z BMP do PNG (JaFi)