Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NFS: Undercover

Hra se mi seká. Ale problém je v tom, že se mi seká úplně stejně jak na min. rozliseni, tak na maximalni rozliseni. Nevim cim to je. Asi RAMkou. Jinak MB Foxconn 945G7MA-8KS2H, CPU Pentium celeron D 3,46Ghz, graficka karta Saphire X1650 pro series, a RAM (jen) 1Gb

Ten procesor má sice vysokou rychlost ale je pořádně zprzněnej jednak architekturou P4, jednak neuvěřitelným násobičem (komunikuje s čipsetem na pouhých 133mhz (533efektivně) a násobič je 26).

Grafika je taky spíš už pomalejší.

První bych zkusil přidat paměť orientačne gigo +- cca 300-400kč.Vzal bych rovnou dvougigo na 800mhz, mohla y se hodit i při upgradu.