Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paintball 2

zapnu hru a zhruba každejch 10 vterin se mi sekne klavesnice a mys a hra bezi dal a zachvili zas normalne nevite nekdo co mam udelat na jinem pc hra bezi normalne, skousel jsem hru nekolikrat instalovat i stahovat ovladače na grafiku ale furt se seka

Ono zaklad je trochu sa rozpisat. Aku mate HW konfiguraciu, ci splnuje poziadavky a podobne perlicky, co by pomohli. :-)

Trebars pre zaciatok vypnite rozne rezidentne ochrany, ci nespomaluju PC tie, preskenujte PC na skodnu, overte prehrievanie komponentov, zistite, ci na hru neexistuju nove patche.