Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vypadok konektivity

oficialne stanovisko neviem mam pocit ze sa menili routy na nadradenych serveroch.
viac vam k tomu poviem zajtra.
server pojde z tejto linky na inu (diesel agregat 24h dohlad zalozne zdroje a 100Mb konektivita) ale v januari to uz asi nestihnem).
takze este chvilku strpenia. jo a pri migracii servra mozete ocakavat mensi vypadok kvoli refreshu nsiek

zatial som dostak taketo nieco:
25.1.2006 Výpadok na celej sieti od 22:45 kvôli ďalším problémom Netlabu.
22.1.2006 Výpadok niektorých služieb na celej sieti v čase 21:20-21:40 kvôli zamrznutiu 1 hlavnej linky Netlabu.
21.1.2006 Výpadok na celej sieti 15:00-16:15 bol spôsobený problémom Netlabu.