Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spustit bezdrátovou službu systému windows

Ahoj, mám notebook a přijímal jsem signál na net přes Wi-Fi. Nyní Windows nemůže spustit službu bezdrátové sítě systému Windows a hlási to, že není spuštěna. Když ji v ovládacích panelích chci spustit, tak mi to píše, že podřadná služba není spuštěna. Když tu podřadnou úlohu chci spustit ručně, tak mi to píše, že tato úloha neexistuej, nebo byla označena k odstranění... Jedná se o úlohu Extensible Authentication Protocol
Moc děkuji za radu. Jsem už zoufalý... strýček Google taky mlčí:-(
Díky

odporucam naucit sa pouzivat z prikazoveho riadku prikaz sc - http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc75459 9.aspx , neexistuje(aspon ja nepoznam) silnejsi nastroj na spravu servisov. samozrejme musis mat spusteny cmd ako root. rozne hacky do registrov sa daju tiez pouzit ale to nepovazujem za dobry sposob, cloveka by aj drblo keby pre kazdy service mal hladat prislusny kluc. nemam cas sa teraz venovat tvojmu problemu, cize len narychlo. aka hlaska sa objaviked napises nasledujuce prikazy z prikazoveho riadku?:
sc start EapHost
sc qc EapHost

Event Viewer co pise?