Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout počítač

Při zapnutí počítače se neozve to klasické pípnutí,počítač huči a monitor je stále v úsporném režimu a nic se neděje.Celej ho vypnu a zapnu a po obnovení systému Windows naskočí.Je 5 měs.nový s Wind. Vista.Celou sestavu jsem měl na reklamaci a jim to fungovalo,ale problém se ted vrátil.Děkuji

loading...

Inac celkom nechapem to
"Celej ho vypnu a zapnu a po obnovení systému Windows naskočí."
Co myslis tym "obnovenim systemu"?
Vypinas PC normalne (start - uplne vpravo ta sipka, a "vypnut", alebo klikas len na tu ikonku vypinacieho tlacitka = usporny rezim/hibernacia?)

Jelikož to při zapnutí nenaskočí a monitor je stále v úsporném režimu tak dlouze podržím ten startér na bedně a vypnu to.Pak to zase tím samým zapnu a ukáze se "obnovení systému Windows"Celý to pak klasicky naběhne až po zobrazení plochy.díky moc

Takze si to nemal vypnute ale len v hibernacii alebo uspornom rezime.
Vypinaj Windows uplne (start - vpravo sipka - "vypnut", neklikat na obrazok tlacitka)

Ked bude problem aj pri normalnom vypinani tak daj vediet (moze to byt vybita knoflikbaterka v doske - vypinas PC aj z 230V? Skus nevypinat z 230V. Alebo problem so zdojom alebo MB. Pretaktovane to dufam neni).

No a potom budes vediet ze ci problem bude pretrvavat, v tom pripade budes riesit zdroj alebo dosku, alebo ak problem nebude pretrvavat tak budes riesit preco nefunguje prebudzanie z rezimu spanku (to moze mat kopec roznych pricin, problem v ovladacoch, nastavenich BIOSu, problem so spankom mozu robit aj pripojene zariadenia napr. v USB apod skusit poodpajat).