Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabídka start-zástupci

Dobrý den,
Potřeboval bych poradit kam se ukládají zástupci v "nabídce start"
(myslím tím když dám "všechny programy")

Trochu se mi přemnožili a nechce se mi to mazat po jednom.(je jich víc jak 100)

C:\Documents and Settings\Nabídka Start tam něco je ale je to rozřazeno do nějakých složek a určitě tam není všechno.
Jsou tam jenom ty co jsem si zařazoval do složek.Ty ostatní už ne.
(já sem to ze začátku řadil do složek ale pak jsem na to už kašlal a dopadlo to takhle)

Díky za pomoc

No to jsem si už zjistil ale tam je to rozdělený do nějakejch složek(Hry,IM Sniffer,Multimédia atd.)

a moc se tam neorientuji a chtěl bych si tam nějaké ponechat ,ale když sou takhle divně rozdělené tak si je tam nemůžu přebrat a některé jsem tam ani nenašel.(ani v jedné složce)