Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strach - Problém

TeĎ se mi stala nečekaná věc. Prosět mám puštěnej Grafickej editor - Photoshop a wysiwyg editor. Najednou mi naskočí modrá obrazovka a v ní bíle napsáno ("Typický win. styl") že byl zištěnej problém s XP a že radši restartuje PC aby nedošlo k jeho poškození. Bylo tam ještě něco ale to jsem neztihl dočíst. Pustil se mi rr kompa a vypadá že to šlape. Jenom : Nesetkali jset se s tím ?? Já jestli to není vir atp. Mám avasta...

ovl.panely - system - sekcia o startovani systemu - restart pri zavaznej chybe odskrtnut.
Nabuduce si potom opises cislo chyby 0x0000neco a aj to ze v com ta chyba nastala (nejake .dll, .sys, apod) a podla toho sa da usudzovat co to moze byt. Resetnes to potom rucne (reset tlacitkom na bedni).
Pricin moze byt milion, vselijake HW problemy (RAM, doska, zdroj, apod), alebo problemy s ovladacmi k HW.