Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Portacia Program Files

na korenovom disku WIndowsu mi dochadza mieste, mam volnych 500MB, uz som preinstlaoval niektore programy - tj odinstaloval z C:\PRogram Files a hodil napr na D:\Program Files , ale toto riesenie mi pomohlo na kratku dobu.
PReto sa pytam ci existuje nejake riesenie ktore mi prevezme linky a nadveznosti a nahradi ich novsimi. Tj prepise registre a ja len surovo skopirujem adresar C:\PRogram Files ..
vdaka, M.

uf taka chyba: Win XP SP3

swap je uz davno prec z toho disku..
kedze ten navod je na Vistu nepredpokladam ze to pojde na XP, a ziadny taky pekny navod som nenasiel pre XP ale to bude fakt velmi zlozite...
asi zacnem pomaly preinstlaovavat na druhy disk :)

Nevím jak u Visty, ale asi to bude obdobné jako u XP. Já jsem vždy nejříve změnil umístění pro složku Dokumenty, pak umístění úložiště mailů, dále se také dá vypnout nebo prostorově omezit služba obnova systému. Pak zjistit, který program nebo hra zabírá nejvíce a přeinstalovat jej (ji) někami jinam.