Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak prosím nastavit HD na Master a Slave ?

Jak prosím nastavit HD na Master a Slave ? Mám dva HD , jeden starý co má 4 řady kolíčků a druhý má 5 řad kolíčků. Kam mám prosím správně zastrčit ty malé kolíčky, aby mi to fungovalo ? U toho starého HD jsou dokonce osazeny těmi kolíčky dvě řady ze 4. Mě se podařilo najít návody jen na slave a master u HD s 5 řadami a tak si s tímhle nevím rady.A má ten starý HD zůstat osazen oběma kolíčky ? Děkuji za radu

Asi budeš muset absolvovat podobnou hrůzu jako já.
Kolega mi kdysi přinesl prastarý Maxtor bez tabulky nebo jiného označení,
akorát věděl, že jeden jumper má být svisle a druhý vodorovně.
Internet jsem nemohl použít jsa tenkrát na modemu, takže jen empiricky.
Samozřejmě jsem se trefil na snad až předposlední možnou kombinaci.
Těch nadávek...