Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s klavesnici

Potreboval bych poradit s problemem ktery mi vznikl sam od sebe na nootboku.Nefunguje mi typicka zkratka pro dvojtecku Levy SHIFT+tlacitko(.) ale po zmacknuti prave SHIFTU se objevi bez problemu.Nejdriv jsem myslel jesti neni rozbite tlacitko lEVY SHIFT,ale zjistil jsem ze to funguje bez problemu, i tlacitko (.)funguje bez problemu.Jen kdyz chci napsat : za pouziti leveho SHIFTU nenapise se.Chtel bych poradit jestli to neni nekde v nejaky zkratce a nepremackl jsem si aby fungoval na tento prikaz pouze Pravy SHIFT nebo je nekde problem v komunikaci mezi touto funkci?a je to rozbite.Dekuji za odpovedi

Skontroluj si ovl.panely - lokalne nastavenia - prostredna karta - detaily, ze ake mas nastavene rozlozenie klavesnice.
Ked je rozlozenie OK (ceske QWERTY apod), tak je bud vadna klavesnica (niekto do toho nieco vylial) alebo moze byt problem vo Win (vir, keylogger). Overis to tak ze spustis nejake live CD (napr. knoppix, stiahnes .iso, vypalis, nabootujes). Ked to nepojde ani tam, tak je to HW problem. VYpni to vytiahni nabijacku aj baterku na par minut. Ked to nepomoze tak servis.